King Arthur Groep

Algemeen, zorgbemiddeling & administratie
Prof. Bronkhorstlaan 10 G104
3723 MB Bilthoven
KvK: 50226339

Telefoon: 035 2050950
Mail: info@kingarthurgroep.nl

Begeleiding thuis – onze coördinatoren

Samantha Galjee
Coördinator regio Amersfoort
Mail: samantha.galjee@kingarthurgroep.nl
Telefoon: 06-18412145

Anneke Athmer
Coördinator regio Utrecht
Mail: anneke.athmer@kingarthurgroep.nl
Telefoon: 06-43607268

Betty Eisma
Coördinator
Mail: betty.eisma@kingarthurgroep.nl
Telefoon: 06-43837430

Michelle van de Steeg
Coördinator
Mail: michelle.van.de.steeg@kingarthurgroep.nl
Telefoon: 06-43723384

Regio Wijdemeren

Chantal Witteveen
Coördinator
Mail: chantal.witteveen@kingarthurgroep.nl
Telefoon: 06-18727173

Claudia Perin
Coördinator
Mail: claudia.perin@kingarthurgroep.nl
Telefoon: 06-12166684

Ontmoetingscentra

Spinetpad 2
3822 DT Amersfoort

06-41114092
ocamersfoort@kingarthurgroep.nl

Molenstraat 8a
3764 TG Soest

06-37449397
ocsoest@kingarthurgroep.nl

Noordewierweg 252-1
3812 DS Amersfoort

06-37422115
ocsoesterkwartier@kingarthurgroep.nl

Professor Bronkhorstlaan 10 Pand 102 (P10)
3723 MB Bilthoven

06-28499213
ocdebilt@kingarthurgroep.nl

Naarderstraat 98
1211 AM Hilversum

06-37009707
ochilversum@kingarthurgroep.nl

Graaf Lodewijklaan 16
1412 AX Naarden

Onze locatie bevindt zich in gebouw Het Ravelijn
06-28894283
ocnaarden@kingarthurgroep.nl

Eikenlaan 51 B10
1231 BG Loosdrecht

Onze locatie bevindt zich in gebouw De Emtinckhof
06-18601123
ocloosdrecht@kingarthurgroep.nl

Eemnesserweg 15a
1251 NA Laren

Onze locatie bevindt zich in gebouw De Schering en Inslag
06-28261530
oclaren@kingarthurgroep.nl

Ont-Moetgroep Loosdrecht

Eikenlaan 51-B10
1231 GB Loosdrecht

Onze locatie bevindt zich in gebouw De Emtinckhof
06-12166684
ogloosdrecht@kingarthurgroep.nl

Ont-Moetgroep Kortenhoef

Oudergaarde 1
1241 AX Kortenhoef

Onze locatie bevindt zich in gebouw Veenstaete
Ingang `t Wijdehuis, Parklaan (over het bruggetje, naast de fysiotherapie)

06-12166684
ogloosdrecht@kingarthurgroep.nl

Noordersingel 4
3755 EZ Eemnes

Onze locatie bevindt zich in gebouw het Huis van Eemnes
06-43723384 / 06-39592678
oceemnes@kingarthurgroep.nl

Professor Bronkhorstlaan 10 Gebouw 104
3723 MB Bilthoven

06-39592678 / 06-81120367
ocutrecht@kingarthurgroep.nl

Logeren

Logeerhuis Cederhorst
Gebouw Cederhorst
Utrechtseweg 266-1
3818 EW Amersfoort

Telefonisch bereikbaar: 06-28499216 (van 10.00-21.00uur)

Meer informatie en boekingen- Coördinatoren
Voor informatie en boekingen belt u met één van de coördinatoren Petra Visser of 
Vera Valk via 06-18412141. Bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 10.00-14.00 uur.

Email: logeerhuiscederhorst@kingarthurgroep.nl

   Petra Visser            Vera Valk

Routebeschrijving Cederhorst
Download hier de routebeschrijving

Wonen met zorg

Koninginneweg 83
1211 AN Hilversum

 

035-6212454
ridderspoor@kingarthurgroep.nl 

 

Zorgcoördinator:
Linda van der Mark
06-39811153

 

Wachtlijstcoördinator:
Ilona van Beelen
06-43605928
wachtlijstbeheer@kingarthurgroep.nl 
Ma t/m vr 10:00-14:00 uur

Zevenhuizerstraat 152B
3751 LD Bunschoten

033-2002638
lindenhorst@kingarthurgroep.nl 

 

Zorgcoördinator:
Willy Jansen
06-39811099


Wachtlijstcoördinator:

Ilona van Beelen
06-43605928
wachtlijstbeheer@kingarthurgroep.nl 
Ma t/m vr 10:00-14:00 uur